posts/Zdenek-Hess.png
1. srpna 2018

Piráti nominovali kandidáta do senátu na Rokycansku

Pirátský kandidát do Senátu v Rokycanech Zdeněk Hess: S nasazením jako dříve v záchranné službě chci nyní pracovat i v Senátu

posts/lidri_UMOum_tiskovka.png
27. června 2018

Plzeňští Piráti představili hlavní body svého volebního programu

Plzeň 27. června 2018 – Plzeňští piráti uspořádali tiskovou konferenci. Na této konferenci byl představen lídr České pirátské strany na Plzeňský magistrát Pavel Bosák a ostatní lídři městských obvodů. V rámci tiskové konference představili pirátští kandidáti svůj volební program, s kterým se budou snažit uspět ve volbách a následně prosazovat na magistrátu.

posts/logo_napis.png
21. května 2018

Pozvánka na tiskovou konferenci - komunální volby 2018

Piráti Plzeň zvou novináře na tiskovou konferenci na téma představení volebního programu a lídrů v rámci komunálních voleb 2018 v Plzni. Brífink se bude věnovat představení hlavních programových bodů, které chtějí Piráti v Plzni prosadit. Program představí lídři kandidátních listin v rámci komunálních voleb na magistrát města Plzeň a městských obvodů 1, 2, 3, 4.

posts/teplarna-klice.png
21. května 2018

Piráti k fúzi Plzeňské Teplárenské: Nevzdávejme se možnosti rozhodovat!

Česká pirátská strana - Plzeň je proti skandálním podmínkám fúze (splynutí) akciové společnosti Plzeňská Teplárenská s koncernem EPH Daniela Křetínského. Tuto transakci považujeme za mimořádně nevýhodnou pro všechny Plzeňany. Proto vyzýváme zastupitele města, aby na schůzi ve čtvrtek 24. května současnou podobu fúze zamítli.