posts/Foto_2_drezina_s.JPG
3. března 2021

Piráti iniciovali obnovení jednání o cyklostezce z Doubravky do Chrástu!

Sotva po železniční trati mezi Plzní a Chrástem v roce 2018 projel poslední vlak, začalo město Plzeň i Plzeňský kraj snít společný sen o cyklostezce společně s provozem drezíny pro turisty na jedné z kolejí mezi Bukovcem a Chrástem. K realizaci bohužel zatím nedošlo a prostor zrušené železniční trati v údolí Berounky zarůstá a zůstává i v roce 2021 nevyužitý. K možnému obratu v této věci dali v pondělí na jednání Výboru pro investice a majetek Zastupitelstva Plzeňského kraje impulz Piráti.

people/Tomsikova_small.jpg
23. února 2021

Na Doubravce rozjíždíme projekt Senioři na palubě a plánujeme akce!

Možná je i pro vás izolace od přátel a společenského života v době koronavirové k zbláznění. Možná už vás nebaví číst jen špatné zprávy. Ani mě ne, proto tu mám pár veselejších.

posts/umo4_radnice.jpg
17. prosince 2019

Doubravka zveřejní zápisy výborů a komisí

Plzeň, 17. prosince - Městský obvod Plzeň 4 jako první ze všech obvodů města zveřejní zápisy všech svých poradních orgánů zastupitelstva i rady. I když se pro začátek jedná pouze o období květen-červen 2019, jedná se o průlom, který může mít dopad i na ostatní městské obvody, kde se Piráti snaží o zveřejňování zápisů.

posts/mo4.png
12. září 2018

Na Doubravce máme bombu

MO 4 Doubravka málo komunikuje s občany ohledně veřejného prostoru a úřad stále ještě rád řeší věci z pozice silnějšího. Smutný příklad z letošního jara s odhalením letecké pumy stejného typu jaké zde padaly v dubnu 1945, na pietním místě desítek obětí bombardování, je pouze jedním z mnoha.